Оголошення науково-організаційного відділу

 

Конкурс ґрантів Благодійного фонду «Повір у себе»


 

Український католицький університет за підтримки Благодійного фонду «Повір у себе» оголошує конкурс серед викладачів та інших академічних співробітників УКУ на проведення індивідуальних, інституційних чи колективних досліджень, спрямованих на суспільно актуальні академічні та практичні професійні теми, чия «додана вартість» полягатиме у дійовому впливі на сучасне українське суспільство, сприятиме зміні культури мислення і дії в різних сферах суспільного життя.

У 2016 році Програма ґрантів Благодійного фонду «Повір у себе» пропонує п’ять дослідницьких ґрантів. Розмір кожного гранту не може перевищувати 100 тис. грн. (з врахуванням податків).

Програма надає одноразові ґранти на конкурсній основі передовсім тим викладачам/науковцям, тематика, зміст, характер і публічна артикуляція досліджень яких зорієнтована на формування наукових шкіл в УКУ, виконання пріоритетів і стратегії розвитку Університету.

Аплікаційну форму слід подавати в Науково-організаційний відділ УКУ п. Наталії Джичко ([email protected]) до 31 травня 2016 року. Результати конкурсу розгляне створена ректором УКУ Конкурсна комісія в складі 5 осіб, яка визначить кандидатів на отримання грантів Благодійного фонду «Повір у себе» та запропонує їх для остаточного затвердження Вченою радобю УКУ. Переможці конкурсу будуть відомі до 30 червня 2016 року.

Публічне оголошення переможців конкурсу відбудеться під час літніх Випускних урочистостей УКУ 2 липня 2016 року.

Аплікаційна форма

Положення